30 gru 2022
3 minuty

RIFE – Darmowy Motyw WordPress Portfolio

Rife Free – kreatywny, uniwersalny motyw WordPress

Projekty gotowe do importu i użytkowania

Dla motywu Rife Free przygotowane zostały projekty, które możesz wykorzystać jako bazę i dostosować do swoich potrzeb. Wszystkie zostały stworzone z niestandardowymi opcjami motywu i potężnym builderem stron – Elementorem. Skorzystaj z importera jednym kliknięciem i zacznij pracę nad swoją stroną WordPress w ciągu kilku minut.

Specjalne funkcje

Ten motyw WordPress zawiera dokładnie to, co potrzebujesz. Dzięki motywowi Rife Free zyskujesz wiele możliwości, aby zaoszczędzić czas, podczas tworzenia strony WordPress.

Responsywny Slider

Do motywu zostały dodane skróty, które umożliwiają dodanie naszego potężnego slidera do treści, gdziekolwiek chcesz. Obsługuje obrazy, filmy z YouTube i Vimeo, a także filmy HTML5!

Układ wpisów

Jeśli chcesz dodać członków zespołu, listę postów lub może Twoje najlepsze prace możesz zrobić z elementem post grid. Pozwala to na tworzenie bogatych treści bez dodatkowych kłopotów.

Podgląd na żywo

Wspaniałe narzędzie, które pomoże w szybszym tworzeniu Twojej strony WordPress. Motyw Rife Free zawiera wiele opcji, które można łatwo zmienić za pomocą Personalizacji WordPress. Dzięki temu możesz zobaczyć, co zamierzasz zmienić w podglądzie na żywo. Możesz nawet zaplanować zmiany, które będą obowiązywać w przyszłych wersjach!

Możesz dostosować wiele aspektów nagłówka, stopki lub czcionek w witrynie lub w tle. Istnieją również specjalne opcje dotyczące twojego portfolio, galerii, wpisów lub stron.

Kompatybilny z wtyczkami

Jeśli chcesz dodać stronę zakupów lub e-commerce za pomocą WooCommerce lub chcesz, aby Twoja strona była wielojęzyczna za pomocą wtyczki WPML, to motyw Rife Free Cię obejmuje.

Podobnie, jeśli podoba Ci się Elementor lub WPBakery Page Builder lub jakąkolwiek inną wtyczkę wspomagającą budowanie strony, możesz z łatwością pracować z nimi.
Sprawdzamy naszą kompatybilność z najczęściej używanymi wtyczkami w witrynie WordPress w celu zapewnienia wsparcia.

Pomoc i dokumentacja

Nie wiesz jak zacząć? Dla naszego bezpłatnego motywu WordPress Rife Free oferujemy podstawowe wsparcie przez e-mail. Podstawowe wsparcie oznacza, że kierujemy Cię we właściwym kierunku do naszej dokumentacji i innych zasobów internetowych, które stworzyliśmy, aby pomóc i wesprzeć Cię w tworzeniu strony WordPress.

Rife Free to motyw WordPress, który najlepiej odpowiada osobom, które chcą dobrze zaprojektowanej witryny z funkcjami, pomagającymi w jak najlepszym pokazaniu pracy.