30 gru 2022
3 minuty

Motyw CORP – darmowy szablon WordPress dla firm

Corp to responsywny biznesowy motyw WordPress firmy SiteOrigin, zaprojektowany z naciskiem na prostotę i jakość. Szablon (motyw) został starannie opracowany, aby był lekki i szybko się ładował.

Corp oferuje różnorodne ustawienia, wbudowane w WordPress Customizer, który zapewnia pełną kontrolę nad wyglądem i stylem. Wybierz ulubione czcionki Google, dostosuj kolory swojej strony internetowej, dostosuj układ nagłówków oraz wiele więcej.

Corp to nowoczesny darmowy szablon WordPress dla firm od renomowanej firmy developerskiej SiteOrigin. Corp jest wszechstronny i szybki w dostosowywaniu. Szybkie ładowanie i pełne ładowanie ze wszystkimi nowoczesnymi funkcjami motywu, których można się spodziewać i cieszyć. Konwertuj odwiedzających do klientów dzięki efektywnym układom i pięknie prezentującym się stronom docelowym. Corp oferuje bezproblemową integrację z pluginem do łatwego projektowania stron Page Builder firmy SiteOrigin, niestandardowym projektem WooCommerce i pięcioma unikalnymi układami blogów.

Motyw WordPress oferuje również szereg indywidualnych ustawień specyficznych dla danej strony, co pozwala dostosować układ każdej strony do jej zamierzonego celu. Możesz usunąć pasek boczny, wyświetlić stronę na całej szerokości, usunąć tytuł strony, a nawet ustawić przezroczysty nagłówek.

Ustawienia strony – Przezroczystość nagłówka

Corp działa w oparciu o SiteOrigin Page Builder, oferując maksymalną kontrolę nad układami stron za pomocą intuicyjnego interfejsu „przeciągnij i upuść”. Page Builder to plugin WordPressa z prostym interfejsem do tworzenia treści na stronie. Jest to narzędzie do tworzenia stron, budowanie responsywnej zawartości strony opartej na siatce (gried), która dostosowuje się do urządzeń mobilnych z doskonałą dokładnością co do piksela. Jest to zupełnie nowy wymiar tworzenia treści i edycji WordPressa bez potrzeby znajmości kodu. PageBuilder pomoże Tobie stworzyć w dowolny układ stronie i treści na stronie: zdjęć, grafik, tekstów oraz pomoże wykorzystać inne ciekawe widgety WordPressa.

Szablon Corp bezproblemowo współpracuje z pakietem widgetów WordPressa. Firma SiteOrigin zaprojektowała dodatkowo pakiet widgetów – SiteOrigin Widgets Bundle, które rozszerzą możliwości Page Buildera. Zróżnicowana kolekcja widżetów została zaprojektowana, aby pomóc Ci zwiększyć potencjał Twojej treści.

Pakiet widgetów Widgets Bundle jest bezpłatny i w doskonały sposób usprawni tworzenie Twojej strony. Możesz zainstalować go na dowolnej liczbie witryn, nie martwiąc się o licencje ani odnowienia. Pakiet widgetów jest bezpłatny i ale widgety SiteOrgin posiadają rónież płatną wersje Premium z jeszcze szerszymi możliwościami.

Corp jest w pełni zintegrowany z edytorem CSS SiteOrigin, potężnym wizualnym edytorem stylów CSS, który pozwala na zmianę projektu witryny WordPress w czasie rzeczywistym. Twórcom stron WordPress oferowana jest najwyższego poziomu kontrola nad projektem.

Motyw WordPress Corp posiada bardzo rozbudowaną dokumentację i obejmuje wszystkie aspekty konfiguracji szablonu (motywu).

Przy całej tej funkcjonalności trudno uwierzyć, że szablon Corp jest w 100% darmowy. Oferują również bezpłatne wsparcie społeczności na forach pomocy technicznej. Dla tych użytkowników, którzy szukają wsparcia premium, motyw SiteOrigin Premium jest dla Ciebie. Oferuje nie tylko wsparcie premium, ale także zbiór potężnych dodatków, które wzbogacają każdy aspekt strony WordPress.

I to jest Corp. Motyw korporacyjny od SiteOrigin,
idealny do stworzenia profesjonalnej, biznesowej strony WordPress.