Tworzenie stron WordPress

Stwórz stronę WordPress z nami! WordPress daje Tobie wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć stronę internetową jakiej potrzebujesz.

Tworzenie stron Pakiety

Tworzenie stron WordPress

Tworzymy strony WordPress dla urządzeń mobilnych i Google. WordPress nie jest zwykłą stroną internetową lub sklepem, ale platformą, z którą będziesz mógł rozwijać Twoje działania w Internecie w przyszłości.

Oferujemy kompleksowe tworzenie stron internetowych opartych o WordPressa od projektu, przez optymalizację treści, wdrożenia po pozycjonowanie w Google. Możliwości systemu WordPress są bardzo duże, a my jako Agencja WordPress znamy go jak nikt inny.

WordPress pozwala zbudować stronę internetową, która spełnia Twoje unikalne potrzeby: blog, wizytówkę, stronę biznesową, portfolio, sklep internetowy lub cokolwiek innego, co możesz sobie wyobrazić. WordPress zapewnia wbudowaną optymalizację i responsywne motywy dostosowane do urządzeń mobilnych. Twoja strona dotrze bez ograniczeń wszystkich odbiorców. Uruchom Twoją stronę WordPress razem z nami.

Plany stron WordPress,
które pasują do Twoich potrzeb.

Bez względu na wielkość Twojego budżetu mamy plan strony WordPress odpowiedni dla Ciebie.

Jeśli potrzebujesz więcej funkcji, możesz wybrać jeden z trzech przystępnych cenowo planów. Z każdym planem otrzymasz niestandardową grafikę i priorytetowe wsparcie. Niektóre plany obejmują również zaawansowaną personalizację projektu, dopasowanie niestandardowych wtyczek.

Jeśli potrzebujesz pomocy we wdrożeniu strony WordPress, możesz zlecić stworzenie Twojej strony internetowej

One Page

One Page

od 1650 zł

 • Najlepsze dla użytku osobistego
  Używaj własnej domeny na swojej witrynie i stwórz prostą stronę WordPress. Uzyskaj dostęp do edycji treści, dodawania zdjęć i zbuduj zaufanie wśród użytkowników.

 • Czas realizacji do 20 dni

Blog

Blog

od 1850 zł

 • Dla blogerów
  Stwórz stronę WordPress i markę online dzięki największemu na świecie narzędziu do blogowania oraz przyłącz się do społeczności, która czeka, aby usłyszeć co masz do powiedzenia.

 • Czas realizacji do 20 dni

Dla firm

Dla firm

od 3700 zł

 • Najlepsze dla małych firm
  Napędzaj swoją stronę WordPress dzięki nieograniczonym motywom premium, obsłudze Google Analytics, możliwości edycji i integracji z mediami społecznościowymi.

 • Czas realizacji do 30 dni

PRO

Premium

6800 zł

 • Najlepsze dla przedsiębiorców
  Zbuduj unikalną stronę WordPress z zaawansowanymi narzędziami do projektowania, CSS oraz możliwością zarabiania na swojej witrynie dzięki reklamom.

 • Czas realizacji ponad 30 dni

Usługi WordPress

Chcesz stworzyć lub rozwijać stronę internetową bazującą na platformie WordPress. Zobacz nasze usługi WordPress i napisz do nas!

Strona WordPress Pakiety

od 1650 zł

Elastyczne pakiety strona WordPress: Na start, Wizytówka, Blog, Dla firmy, Strona PRO

Administracja WordPress

od 100 zł

Aktualizacje WordPress i wtyczek
Zabezpieczenia WordPress

Wsparcie WordPress

od 50 zł

Dodawanie i edycja treści, rozwój i modyfikacje WordPressa

Pozycjonowanie SEO WordPress

od 300 zł

Indexowanie Google, Optymalizacja SEO, Pozycjonowanie WordPress SEO

Audyt strona WordPress

od 60 zł

Analiza treści na stronie, audyt SEO, analiza użyteczności UX, audyt bezpieczeństwa

WoordPress Development

godz. 120 zł

Prace programistyczne PHP
Back-end-development strony WordPress

Poznaj nas i pracuj z nami!

Jesteśmy specjalistami WordPress! Projektujemy profesjonalne strony internetowe WordPress dla małych, średnich, dużych firm, marek i instytucji. Tworzymy małe, gotowe sklepy internetowe oraz duże, profesjonalne dedykowane sklepy e-Commerce na bazie platformy WooCommerce. Wszystkie nasze projekty zarówno strony, jak i sklepy administrujemy oraz rozwijamy zgodnie z potrzebami i wizją Klienta. Znamy się na SEO i jesteśmy skuteczni w pozycjonowaniu w Google.

Poznaj nas, nasz proces kreatywny i projektowy. Zadzwoń 730 170 330, wyślij brief, napisz do nas maila na kontakt@stronawordpress.com, aby otrzymać informację cenową odnośnie Twojego projektu lub użyj formularz kontaktowy