Wsparcie WordPress

Wsparcie WordPress to pomoc i wsparcie rozwoju stron internetowych na platformie WordPress – edycja treści, rozwój i modyfikacja strony, pomoc w obsłudze WordPressa oraz Development. Twój strona WordPress jest w dobrych rękach!

Wsparcie WordPress Pakiety

Wsparcie WordPress

W ramach Wsparcia WordPress oferujemy wsparcie i opiekę nad stroną WordPress oraz sklepem WooCommerce. Bieżące wsparcie uwzględniające: zaawansowanie strony, ruch na stronie, zakres wsparcia, oczekiwany czas reakcji na zgłoszenia.

Zapewniamy rozwój i modyfikację stron WordPress. Oferujemy 3 pakiety wsparcia strony WordPress. Dla wymagających oferujemy usługi dedykowane, dopasowane do potrzeb.

Pakiety wsparcie WordPress

Poznaj nasze pakiety wsparcia przy tworzeniu i obsłudze strony internetowych WordPress oraz usług zapewniających ciągłość działania strony WordPress.

Edycja Strony
Edycja WordPress

Wsparcie edycji treści i grafik strony WordPress.

godz. 60 zł

Podana cena jest ceną netto
  • Dodawanie i edycja treści

  • Projekty grafiki na stronę

Rozwój strony
Wsparcie WordPress

Wsparcie rozwoju strony WordPress. Front-end-development

godz. 80 zł

Podana cena jest ceną netto
  • Rozwój i modyfikacje WordPressa

  • Front-end-development

  • Zmiany projektu strony

  • Nowe podstrony

Development strony
WordPress Development

Wsparcie programistyczne, Back-end-development WordPresse, tworzenie wtyczek.

godz. 120 zł

Podana cena jest ceną netto
  • Prace programistyczne PHP

  • Back-end-development WordPress

Rozliczenie za godziny pracy

Usługa Wsparcie strona WordPress wymaga wykupienia minimum pakietu 3 godzin roboczych. Klient posiadający usługę Administracji strona  WordPress może dokupić dowolną ilość godzin wsparcia. Przy stronach zewnętrznych, które nie powstały w naszej agencji, wymagane jest wykupienie minimum 5 godzin roboczych.

Prace są wykonywane po przesłaniu potwierdzenia przelewu i szczegółowych informacji na temat zakresu zmian oraz dostępu do strony WordPress i panelu klienta w hostingu, na którym jest utrzymywana strona.

Prace rozliczane są za każdą rozpoczętą godzinę. Po zakończeniu prac do klienta jest przekazane informacja (tabela Excel) o czasie poświęconym na wykonanie zadania. Niewykorzystane godziny z pakietu pozostają na koncie klienta przez 12 miesięcy. W przypadku zmiany cennika, godziny są przeliczane wg aktualnie obowiązującego cennika.

Wsparcie strona WordPress cennik

Wsparcie strona WordPress – zawiera ceny minimalne za wykonanie usługi wsparcia strony internetowej lub innej usługi. Ceny Wsparcia strona WordPress maja charakter orientacyjny i nie stanowią oferty handlowej. Wszystkie wyceny Wsparcia strona WordPress i innych usług wykonujemy indywidualnie w oparciu o specyfikację strony internetowej i założenia projektu.

Wszystkie ceny Wsparcia strona WordPress i innych usług są cenami netto. Wystawiamy faktury VAT.

Usługi WordPress

Chcesz stworzyć lub rozwijać stronę internetową bazującą na platformie WordPress. Zobacz nasze usługi WordPress i napisz do nas!

Strona WordPress Pakiety

od 1650 zł

Elastyczne pakiety strona WordPress: Na start, Wizytówka, Blog, Dla firmy, Strona PRO

Administracja WordPress

od 160 zł

Aktualizacje WordPress i wtyczek
Zabezpieczenia WordPress

Wsparcie WordPress

od 50 zł

Dodawanie i edycja treści, rozwój i modyfikacje WordPressa

Pozycjonowanie SEO WordPress

od 300 zł

Indexowanie Google, Optymalizacja SEO, Pozycjonowanie WordPress SEO

Audyt strona WordPress

od 60 zł

Analiza treści na stronie, audyt SEO, analiza użyteczności UX, audyt bezpieczeństwa

WoordPress Development

godz. 120 zł

Prace programistyczne PHP
Back-end-development strony WordPress

Poznaj nas i pracuj z nami!

Jesteśmy specjalistami WordPress! Projektujemy profesjonalne strony internetowe WordPress dla małych, średnich, dużych firm, marek i instytucji. Tworzymy małe, gotowe sklepy internetowe oraz duże, profesjonalne dedykowane sklepy e-Commerce na bazie platformy WooCommerce. Wszystkie nasze projekty zarówno strony, jak i sklepy administrujemy oraz rozwijamy zgodnie z potrzebami i wizją Klienta. Znamy się na SEO i jesteśmy skuteczni w pozycjonowaniu w Google.

Poznaj nas, nasz proces kreatywny i projektowy. Zadzwoń 730 170 330, wyślij brief, napisz do nas maila na kontakt@stronawordpress.com, aby otrzymać informację cenową odnośnie Twojego projektu lub użyj formularz kontaktowy