Wsparcie WordPress

Wsparcie WordPress to pomoc i wsparcie rozwoju stron internetowych na platformie WordPress – edycja treści, rozwój i modyfikacja strony, pomoc w obsłudze WordPressa oraz Development. Twój strona WordPress jest w dobrych rękach!

Wsparcie WordPress Pakiety

Wsparcie WordPress

W ramach Wsparcia WordPress oferujemy wsparcie i opiekę nad stroną WordPress oraz sklepem WooCommerce. Bieżące wsparcie uwzględniające: zaawansowanie strony, ruch na stronie, zakres wsparcia, oczekiwany czas reakcji na zgłoszenia.

Zapewniamy rozwój i modyfikację stron WordPress. Oferujemy 3 pakiety wsparcia strony WordPress. Dla wymagających oferujemy usługi dedykowane, dopasowane do potrzeb.

Pakiety wsparcie WordPress

Poznaj nasze pakiety wsparcia przy tworzeniu i obsłudze strony internetowych WordPress oraz usług zapewniających ciągłość działania strony WordPress.

Pakiety administracji WordPress

Edycja WordPress

godz. 50 zł

  • Dodawanie i edycja treści

  • Projekty grafiki na stronę

Wsparcie WordPress

godz. 70 zł

  • Rozwój i modyfikacje WordPressa

  • Front-end-development

  • Zmiany projektu strony

  • Nowe podstrony

WordPress Development

godz. 120 zł

  • Prace programistyczne PHP

  • Back-end-development WordPress

Rozliczenie za godziny pracy

Usługa Wsparcie strona WordPress wymaga wykupienia minimum pakietu 3 godzin roboczych. Klient posiadający usługę Administracji strona  WordPress może dokupić dowolną ilość godzin wsparcia. Przy stronach zewnętrznych, które nie powstały w naszej agencji, wymagane jest wykupienie minimum 5 godzin roboczych.

Prace są wykonywane po przesłaniu potwierdzenia przelewu i szczegółowych informacji na temat zakresu zmian oraz dostępu do strony WordPress i panelu klienta w hostingu, na którym jest utrzymywana strona.

Prace rozliczane są za każdą rozpoczętą godzinę. Po zakończeniu prac do klienta jest przekazane informacja (tabela Excel) o czasie poświęconym na wykonanie zadania. Niewykorzystane godziny z pakietu pozostają na koncie klienta przez 12 miesięcy. W przypadku zmiany cennika, godziny są przeliczane wg aktualnie obowiązującego cennika.

Wsparcie strona WordPress cennik

Wsparcie strona WordPress – zawiera ceny minimalne za wykonanie usługi wsparcia strony internetowej lub innej usługi. Ceny Wsparcia strona WordPress maja charakter orientacyjny i nie stanowią oferty handlowej. Wszystkie wyceny Wsparcia strona WordPress i innych usług wykonujemy indywidualnie w oparciu o specyfikację strony internetowej i założenia projektu.

Wszystkie ceny Wsparcia strona WordPress i innych usług są cenami netto. Wystawiamy faktury VAT.

Poznaj nas i pracuj z nami!

Jesteśmy specjalistami WordPress! Projektujemy profesjonalne strony internetowe WordPress dla małych, średnich, dużych firm, marek i instytucji. Tworzymy małe, gotowe sklepy internetowe oraz duże, profesjonalne dedykowane sklepy e-Commerce na bazie platformy WooCommerce. Wszystkie nasze projekty zarówno strony, jak i sklepy administrujemy oraz rozwijamy zgodnie z potrzebami i wizją Klienta. Znamy się na SEO i jesteśmy skuteczni w pozycjonowaniu w Google.

Poznaj nas, nasz proces kreatywny i projektowy. Zadzwoń 730 170 330, wyślij brief, napisz do nas maila na kontakt@stronawordpress.com, aby otrzymać informację cenową odnośnie Twojego projektu lub użyj formularz kontaktowy