Przenoszenie strony na WordPress

Przeniesienie sklepu na WordPress?

Główną zaletą WordPressa jest prostota i intuicyjność, dlatego w oparciu o WordPressa pracuje 30% stron internetowych na świecie. Ponad 60 milionów użytkowników nie może się mylić — dołącz z nami i przenieś stronę na WordPress.

WordPress jest systemem zarządzania treścią CMS, którego używa się do tworzenia profesjonalnych stron informacyjnych, blogów i witryn o dowolnym przeznaczeniu. Obecnie WordPress ma udział na poziomie 60% wśród systemów zarządzania treścią i jest najpopularniejszym CMS na świecie.

Przenoszenie sklepu na WordPress.

Sprawnie i skutecznie przeniesiemy Twoją stronę internetową na WordPress.

Często przenoszenie strony na WordPress może wiązać się ze stworzeniem strony w dużej mierze od nowa. Jednak jesteśmy w stanie zagwarantować, że Twója nowa strona po migracji na WordPress będzie lepiej realizować wszystkie funkcjonalności starej strony. Przy przenoszeniu i modernizacji Twojej strony internetowej warto również dokonać jej liftingu graficznego oraz unowocześnić ergonomię z perspektywy UX. Jeśli wystąpi taka potrzeba możemy również zaproponować projekt rebrandingu firmy lub marki.

Migracja na WordPress

od 250 PLN

 • Przenieś stronę na WordPressa.
  Strona WordPress to platforma, na której bez przeszkód będziesz mógł rozwijać Twoje działania w Internecie w przyszłości. A my sprawnie i skutecznie przeniesiemy Twoją stronę internetową na WordPress.

Ceny strony WordPress

Blog

od 499 PLN

 • Najlepsze dla blogerów
  Stwórz stronę WordPress i markę online dzięki największemu na świecie narzędziu do blogowania oraz przyłącz się do społeczności, która czeka, aby usłyszeć co masz do powiedzenia.

Wizytówka

od 999 PLN

 • Najlepsze dla użytku osobistego
  Używaj własnej domeny na swojej witrynie i stwórz prostą stronę WordPress. Uzyskaj dostęp do edycji treści, dodawania zdjęć i zbuduj zaufanie wśród użytkowników.

Dla Firm

od 1499 PLN

 • Najlepsze dla małych firm
  Napędzaj swoją stronę WordPress dzięki nieograniczonym motywom premium, obsłudze Google Analytics, możliwości edycji i integracji z mediami społecznościowymi.

Premium

od 2499 PLN

 • Najlepsze dla przedsiębiorców
  Zbuduj unikalną stronę WordPress z zaawansowanymi narzędziami do projektowania, edytowaniem CSS oraz możliwością zarabiania na swojej witrynie dzięki reklamom.

Poznaj nas i pracuj z nami!