Pozycjonowanie WordPress

Zajmujemy się organicznym pozycjonowaniem stron internetowych i sklepów w Google i marketingiem w Internecie. Zadbamy o pozycję SEO Twojej strony lub sklepu WordPress i poprawimy wyniki wyszukiwania w Google.

Pozycjonowanie WordPress Pakiety

Pozycjonowanie WordPress SEO

Stworzenie strony internetowej nawet o najbardziej interesującej i oryginalnej treści nie wystarczy, aby odniosła ona sukces. Aby dotrzeć do użytkowników trzeba zoptymalizować stronę do wymagań Google i zadbać o to, aby była widoczna dla wyszukiwarek. Oznacza to, iż użytkownicy będą mogli odnaleźć Twoją stronę za pomocą tych wyszukiwarek.

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych zależy od bardzo wielu czynników. Dlatego też każdą stronę analizujemy zarówno pod kątem przyjazności dla użytkownik (usability, accessibility), jak i struktury, estetyki oraz przede wszystkim dostosowania do wymagań pozycjonowania dla wyszukiwarki Google (SEO). Dowiedz się, co decyduje o pozycji strony w wynikach wyszukiwania i jak zadbać o najważniejsze czynniki. Dopasujemy listę sprawdzonych wtyczek, które pozwolą na lepszą optymalizację i pozycjonowanie WordPress.

Audyt strony wskaże błędy, przez które Twoja sklep WordPress nie jest poprawnie zoptymalizowana pod względem pozycjonowania SEO i pozycjonowania WordPress oraz nie może zdobyć lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania. Redagujemy treści stron i produktów, aby były przyjazne dla Google i się dobrze pozycjonowały. Pokażemy Ci także jak te błędy naprawić, aby poprawić pozycję Twojej strony WordPress.

Pozycjonowanie i optymalizacja strony WordPress

Pakiety pozycjonowania WordPress

Indexowanie Google
Podstawowe SEO

Podstawowe SEO

od 120 zł

  • Google Search Console

  • Indeksowanie Google

  • Mapa strony

Optymalizacja WordPress
Optymalizacja SEO

Optymalizacja SEO

od 250 zł

  • Audyt strony

  • Cache’owanie strony

  • Optymalizacja elementów strony

Wsparcie SEO Expert
SEO WordPress

SEO WordPress

od 400 zł

  • Audyt strony i analiza treści

  • Wdrożenie narzędzi SEO

  • Wsparcie SEO

Poznaj nas i pracuj z nami!

Jesteśmy specjalistami WordPress! Projektujemy profesjonalne strony internetowe WordPress dla małych, średnich, dużych firm, marek i instytucji. Tworzymy małe, gotowe sklepy internetowe oraz duże, profesjonalne dedykowane sklepy e-Commerce na bazie platformy WooCommerce. Wszystkie nasze projekty zarówno strony, jak i sklepy administrujemy oraz rozwijamy zgodnie z potrzebami i wizją Klienta. Znamy się na SEO i jesteśmy skuteczni w pozycjonowaniu w Google.

Poznaj nas, nasz proces kreatywny i projektowy. Zadzwoń 730 170 330, wyślij brief, napisz do nas maila na kontakt@stronawordpress.com, aby otrzymać informację cenową odnośnie Twojego projektu lub użyj formularz kontaktowy