22 mar 2019
2 minuty

Jak zrobić newsletter MailChimp poradnik krok po kroku

Jak rozpocząć pracę z MailChimp?

Mailchimp to platforma automatyzacji marketingu, która pomaga udostępniać e-maile i kampanie reklamowe klientom, klientom i innym zainteresowanym stronom. Nasze podejście do marketingu koncentruje się na praktykach zarządzania listą, pięknie zaprojektowanych kampaniach i potężnej analizie danych. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci stać się ekspertem od marketingu. Gotowy żeby zacząć?


Jak zacząć korzystać z Mailchimp do tworzenia kampanii mailingowych?

Zanim zaczniesz, oto kilka pomocnych rzeczy, które warto wiedzieć o Mailchimp:

  1. MailChimp to aplikacja internetowa, która działa w większości przeglądarek internetowych, co oznacza, że ​​nie musisz pobierać ani instalować żadnego oprogramowania na swoim komputerze. Aby upewnić się, że Mailchimp działa poprawnie w przeglądarce, należy włączyć pliki cookie, wyskakujące okienka i JavaScript.
  2. Należy pamiętać, że Mailchimp jest aplikacją płatną – zobacz cennik – jednak jeżeli nie będziesz miał więcej niż 2000 subskrybentów i nie będziesz wysyałąać więcej niż 12.000 maili meisięcznie możesz kożystać darmowej subskrypcji.
  3. MailChimp oferujemy szereg zasobów internetowych, które zapewniają profesjonalną pomoc przy tworzeniu kampanii mailingowych. Sprawdź nasze informacje jak używać MailChimpa poniżej lub przejdź i dowiedzieć się jak działa MailChimp Knowledge Base.

Strona Dashboard MailChimp?

Tworzenie kampanii MailChimp?

Szablony kampanii MailChimp?