30 gru 2022
3 minuty

PHLOX – Darmowy motyw WordPress Uniwersalny

Zaprojektuj swoją wymarzoną stronę WordPress już dziś za darmo!

Zaimportuj demo jednym kliknięciem

Wszystkie szablony są tworzone przez grafików i można je importować za pomocą jednego kliknięcia!

Elementor – Najlepszy wizualny Page Builder na świecie

Kopiuj i wklej

Szybko skopiuj dowolny element i wklej go w innym miejscu na stronie lub na zupełnie innej stronie w Twojej stronie WordPress

Prosty w użyciu

Każda opcja została skrupulatnie stworzona w celu zapewnienia jak najlepszego komfortu użytkowania i pozwala projektować z rekordową prędkością

Cofnij i powtórz

Zrobiłeś błąd? Szybko cofnij za pomocą prostego CTRL+Z

Bez programowania

Osiągnij wysokiej klasy projekty bez kodowania. Powstały kod strony jest kompaktowy i zoptymalizowany dla każdego urządzenia i ekranu

Personalizacja motywu WordPress na żywo

Zmień opcje motywu i zobacz rezultat natychmiast, w czasie rzeczywistym. W odróżnieniu od wielu innych motywów WordPress, Phlox oferuje wiele opcji dostosowywania, które pozwalają z łatwością dostosowywać dowolną część strony.

Stwórz swój sklep internetowy

Rozpocznij sprzedaż w swoim niesamowity sklepie internetowym za pomocą najlepiej dostosowanej platformy eCommerce.

Najbardziej dopracowane Portfolio

Niezależnie od tego, czy jesteś fotografem, freelancerem, ilustratorem, czy projektantem, posiadanie wspaniałego portfolio jest niezbędne do zaprezentowania Twoich prac. Motyw WordPress Phlox ma wiele pięknych układów, dzięki którym możesz szybko i łatwo osiągnąć wszystko, co chcesz, aby stworzyć imponujące portfolio.

Responsywny na każdym urządzeniu

Motyw WordPress Phlox został od początku opracowany jako responsywny szablon WordPress. Jest doskonale zaprojektowany do pracy na dowolnym rozmiarze ekranu. Phlox jest dostosowany, aby działać właściwie w wielu różnych warunkach oglądania.

Nowoczesna galeria zdjęć

Twoje piękne zdjęcia wymagają właściwego sposobu wyświetlania, a motyw Phlox daje możliwość przekształcenia domyślnej galerii WordPress w przyciągającą wzrok galerię zdjęć. Wybierasz styl układania galerii w ramach dwóch nowoczesnych układów aranżacji: układu siatki i masonry. Co więcej, możesz szybko dodać podział na strony do galerii. Dlatego wszystkie obrazy pojawiają się natychmiast na stronie.

Najlepszy slider

Wyróżnij swoje posty za pomocą dotykowego i elastycznego slidera wbudowanego w motyw Phlox. Po prostu wybierz, jakie posty mają się pojawić i wybierz styl suwaka spośród czterech różnych stylów, a następnie wstaw go gdziekolwiek chcesz za pomocą narzędzia do tworzenia stron.

Czytelna typografia

Niewątpliwie tekst jest jedną z najbardziej wpływowych części dobrze zaprojektowanej strony internetowej. Wystarczy, że wpiszesz treść z kombinacją wielu elementów typograficznych, takich jak Blockquote, Dropcap, tekst wprowadzający, podświetlanie i dzielniki, a następnie zobacz rezultat w doskonałej harmonii.

Różnorodne formaty postów

Podcasty, filmy wideo, galeria zdjęć, cytaty lub po prostu szybkie notatki. Formaty postów umożliwiają wyświetlanie wpisów na blogu w różnych wyglądach, aby dopasować odpowiedni format do treści.

Ponad 30 wyjątkowych widżetów

Po aktywacji motyw WordPress Phlox dodaje do twojej witryny kilka niestandardowych widżetów, takich jak Informacje o autorze, Formularz kontaktowy, Kanał na Instagramie, Skrzynka kontaktów itp. Każdy widżet ma wiele opcji i można go łatwo dostosować za pomocą niestandardowych klas CSS. Ponadto domyślne widżety WordPress są starannie dopasowane, aby wyglądały dobrze obok innych widżetów i treści.

Ten motyw WordPress nie jest kolejnym darmowym szablonem! Jeśli chcesz mieć minimalną, nowoczesną i piękną stronę WordPress bez ingerowania w żaden