Agencja WordPress

Strona WordPress zapewnia wszystkie funkcje,
których potrzebujesz i więcej..
Learn more
Download now

Przywitaj WordPressa

Strona WordPress zapewnia wszystkie funkcje, których potrzebujesz i więcej.

Używany przez najlepszych

WordPress zasila ponad 30% Internetu – od blogów, po skomplikowane portale.

WordPress w 24h

Skontaktuj sie z nami by zrealizować projekt Twojej strony nawet w 24h.

W kontakcie z wymagającym Klientem ważny jest każdy detal.

Projektujemy strony internetowe WordPress, aby Twój pomysł wcielić w życie i podzielić się nim ze światem.

Wyjątkowy
wygląd

Nowoczesna responsywna strona mobilna, spersonalizowany projekty graficzny, nieskrępowana kreacja, wybór fontów, kolorów, multimediów, czy niestandardowe arkusze stylów CSS – strona WordPress nie ma ograniczeń.

Zaawansowane funkcjonalności

Nieograniczone możliwości WordPressowi dają wtyczki, które pozwolą dostosować stronę do potrzeb użytkowników. Jego główną zaletą jest optymalizacja pod kątem SEO, a dzięki temu dobre pozycjonowanie strony w Google.

Idealny dla
eCommerce

WordPress jest najpopularniejszą platformą sklepową na świecie. Dzięki setkom wtyczek możesz konfigurować sklep i mieć pewność, że istnieje rozszerzenie dostosowane do Twoich potrzeb.

Tworzenie stron WordPress

Tworzenie stron WordPress

WordPress nie jest zwykłą stroną internetową, ale raczej platformą na której będziesz mógł rozwijać Twoje działania w Internecie w przyszłości. Jego główną zaletą jest optymalizacja strony pod kątem SEO zgodnie z zaleceniami Google, a dzięki temu dobre pozycjonowanie Twojej strony w wyszukiwarce.

Możliwości WordPressa są tak szerokie, że używany jest przez najlepszych i dlatego silnik WordPressa napędza 30% światowego Internetu. Ponad 60 milionów użytkowników nie może się mylić — dołącz z nami do rodziny WordPressa.

Sklep WordPress

WordPress pozwala na stworzenie prostego sklepu, stanowiącego dodatek do już istniejącej strony, ale również pełnoprawnego sklepu internetowego. W sklepie możesz sprzedawać produkty cyfrowe do pobrania oraz produkty fizyczne we wszystkich wariantach i konfiguracjach, tak aby spełnić unikalne potrzeby klientów.

Tworzenie stron WordPress

Responsywna strona mobilna

WordPress jest przyjazny dla urządzeń mobilnych. Dzięki WordPress możesz stworzyć dowolny typ strony: blog, stronę firmową, profesjonalne portfolio, sklep internetowy lub serwis informacyjny. Możesz uatrakcyjnić Twoją stronę za pomocą motywów i rozszerzyć ją za pomocą wtyczek w dowolnym kierunku.

Google Friendly

WordPress jest wpełni zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarki Google. Twoja strona jest w pełni dostosowana do wymogów z pozycjonowania SEO oraz posiada dokładną kontrolę nad statystykami Google Analytics. Strona WordPress to również pełna integracja z mediami społecznościowymi takimi jak Facebook, Instagram, Google+.

Wtyczki WordPress

WordPress zawiera mnóstwo wbudowanych funkcji niezbędnych dla nowoczesnej strony. Funkcjonalność WordPressa można rozbudowywać dodając m.in. wtyczki: formularza kontaktowego, galerii, newslettera, kalendarza, narzędzi marketingowych i integracji z mediami społecznościowymi.

Łatwość obsługi

Prostota, łatwości użytkowania, szybkość i intuicyjna obsługa to filozofia platformy WordPressa. Rdzeniem WordPressa jest prosty interfejs, dzięki któremu bez wiedzy eksperckiej i znajomości kodowania możesz na żywo dodawać strony, posty, zdjęcia, multimedia, aby szybko i łatwo dotrzeć do odbiorców.

Poznaj nas i pracuj z nami!

Specjalizujemy się w projektowaniu stron internetowych oraz sklepów w oparciu o WordPressa, ponieważ WordPress daje nam możliwość zaprojektowania nowoczesnej, designerskiej strony internetowej oraz innowacyjnego i przejrzystego sklepu internetowego. Ponad to zaprojektujemy identyfikację wizualną dla Twojej marki, a następnie zadbamy o spójną obecność Twojej firmy w Internecie oraz efektywnie dotrzemy do Twojej grupy docelowej w mediach społecznościowych.